Araç ihtiyaçları arasında lastik değişimi çok önemli bir yer tutar. Yazlık ve kışlık lastikler araç güvenliği ve konforu için olmazsa olmazdır. Ancak sıfır lastik fiyatları tüketicinin ekonomisine yüksek gelebildiğinden araç kullanıcıları ikinci el lastik alımına yönelmiştir.

Neredeyse sıfıra yakın araç lastiklerimiz ile müşterilerimizin bütçesini sarsmadan alternatif çözüm üreterek sizlere sunulmaktadır. Özenle kontrolünü sağladığımız araç lastiklerini, yeni fiyatının çok daha altında bir fiyat ile sizlere sunmaktayız.

Çıkma lastik talebinde bulunan müşterilerimiz için öne çıkan markalardan oluşan lastik portföyüne yönlendiriyor ve markası modeli fark etmeksizin tüm araç çeşidine göre ikinci el lastik satışını gerçekleştiriyoruz.

Tüketicinin çok düşük maliyetlere lastiklerini yenilemesine imkân sağlayan ikinci el lastik satışı uygulamamız ile lastik montaj ve balans ayarlarını da ücretsiz olarak karşılamaktayız. Birçok kaliteli ve öne çıkmış markalardan oluşan lastiklerimizin, genel durumu az kullanılmış, temiz ve yarasızdır.

İkinci el lastikler sağlam, dişli ve temiz durumdadır. Popüler lastik ebatları ve popüler markalar ile ihtiyacınız olan araç lastiklerini firmamızdan temin edebilirsiniz.

İkinci el lastik kategorimiz içerisinde aşağıdaki araç lastiklerini firmamız aracılığı ile temin edebilirsiniz.

Otomobil Lastikleri
Hafif Ticari Lastikler
Kamyonet Lastikleri
Ağır Vasıta Lastikleri
Traktör Lastikleri
Forklift Lastikleri
4x4 Lastikleri

Artaç türü, modeli, markası fark etmeksizin, araç yük endeksi, araç hız endeksi ve diş derinliğine göre ihtiyacınız olan ikinci el çıkma lastik satışını gerçekleştiren işletmemizde dilediğiniz araç lastiklerini tedarik edebilirsiniz.

Ayrıca almış olduğunuz araç lastiklerini işletmemiz sizler için ücretsiz bir şekilde montaj işlemini gerçekleştiriyor ve gerekli balans ayarlarını yine ücretsiz şekilde yapıyor. Tüm ikinci el araç lastik çeşitlerimiz hasar, yırtık ve balon kontrolünden geçmiş olup, sorunsuz şekilde satışa sunulmaktadır.

İkinci el lastik Ankara firmamızda tüm araç lastiklerinizi çok makul fiyatlara yenileyebilir, konforlu ve güvenli şekilde yolculuklarınıza devam edebilirsiniz. Bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşarak, çıkma lastik çeşitlerimiz hakkında detaylı ve teknik bilgiye sahip olabilir, ihtiyacınız olan araç lastiklerini sorunsuz şekilde tedarik edebilirsiniz.

Call Now Button
Open chat