Dikmen oto lastikçi servisi sizlere 7/24 kesintisiz hizmet sağlamaktadır. Arızalanan araç lastiklerinizin tamiri ve değişimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ankara dikmen lastik firmamız markası ve modeli fark etmeksizin tüm araç lastiklerinin onarımı için sizlerin yanındadır.

Arızalanan araç lastiklerinizin en hızlı şekilde onarılması için bizler seyyar lastik servisimiz ile bulunduğunuz konuma ulaşıyor, lastik tamirini yerinde gerçekleştiriyoruz. Bulunduğunuz yere uzman ekip kadromuz ve donanımlı teçhizatlar ile intikal ederek lastik arıza işlemlerinizi kısa sürede çözüme ulaştırarak yolculuğunuza kaldığınız yerden devam edebilmenize olanak sağlıyoruz.

Ankara dikmen lastik tamiri ile yırtılmış veya yarılmış lastiklerinizi hemen tamir ederek, araç güvenliğinizi arttırıyoruz. Bizler 20 yılı aşkın süredir lastik üzerine profesyonel hizmet sağlayan bir firma olmakla beraber müşterilerimiz için pratik ve yenilikçi çözümler üretmek için faaliyetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz.

Dikmen Acil Mobil Lastik

Lastiğinizin patlaması durumunda, motosiklet lastiğinin tamiri gerektiğinde yada arızalanan aracınızın çekilmesi gerektiğinde firmamızdan destek alabilirsiniz. Dilediğiniz bölgeden güvenle temin aldığımız aracınızı yine dilediğiniz bölgeye hiçbir hataya yer vermeksizin taşıyoruz.

Ayrıca ikinci el lastik satışımız ile de bütçenizi zorlamadan tüm araç lastiklerinizi yenilemenize yardım ediyoruz. Neredeyse sıfıra yakın tüm kontrolü sağlanmış çıkma lastikler ile araç lastiklerinizin yüksek performans da olmasını sağlayabilirsiniz.

Dikmen iş makinesi lastik tamiri yada dikmen traktör lastik tamiri ile de çalışma statüsüne sahip araçların yıpranan, arızalanan lastiklerini onarıyor, tüm ağır vasıta araçların lastiklerini firmamız profesyonel bir şekilde tamir ediyor.

Ankara’da sağladığımız tüm hizmetler işletmemizin güvencesi, kalitesi ve makul fiyat garantisi altında verilmektedir. Oto kurtarma ve çekici hizmetimiz ile de bulunduğunuz her yerden aracınızı dilediğiniz bölgeye taşıyarak, yada firmamıza ulaştırarak çözüm sürecini başlatıyoruz.

7/24 açık lastikçi olarak günün ve haftanın her saati bizlere ulaşabilir, dikmen acil yol yardım servisimizden faydalanabilirsiniz.

Dikmen bölgesinde acil olarak lastik tamircisi ihtiyacınız var ise doğru adrestesiniz. En hızlı servis ve onarımı firmamız tarafından karşılayabilir, yolculuğunuza güvenle devam edebilirsiniz. İletişim bilgilerimizden konumunuzu paylaşmanız yeterli olacaktır.

Call Now Button
Open chat