Keçiören Ankara oto lastik tamiri

hizmeti sunan firmamıza 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Arızalanan araç lastiklerinizi yerinde onarıyor ve değiştiriyoruz. Böylelikle zamandan tasarruf elde etmiş olarak, yolculuğunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz

Sürüş esnasında meydana gelen lastik problemlerinde firmamız bulunduğunuz konuma en seri şekilde ulaşarak pratik çözümler ve kaliteli hizmetler ile lastik sorunlarınızı ortadan kaldıracaktır. Uzun yıllardır Ankara Keçiören seyyar lastik firması olan işletmemiz, sizleri asla yolda bırakmıyor.

Aracınızın markası ve ya modeli ne olursa olsun tüm lastik sorunlarında bizleri arayabilir, Keçiören acil yol yardım talebinde bulunabilirsiniz. Yedek lastiğiniz var ise değiştiriyor, yok ise yanımızda getirmiş olduğumuz lastik değişimini gerçekleştiriyoruz.

Firmamızın geniş hizmet yelpazesinde bulunan ikinci el lastik satışı, motosiklet lastik tamiri, iş makinesi lastik tamiri, kamyon lastik tamiri ve traktör lastik tamiri gibi tüm araç lastik sorunlarında hızlı ve etkili çözümler üretmektedir.

Keçiören Lastik Değişimi

Ankara Mamak ve çevre ilçelerinde oto lastik tamiri hizmeti vermekteyiz. Bizlere firmamızın iletişim bilgilerinden ulaşabilir, araç modelini ve arızanız hakkında gerekli bilgiyi iletebilirsiniz. Sizlere Keçiören lastik değişimi için en kısa sürede ulaşarak gerekli çalışmaları güvencemiz altında başlatmaktayız.

Firmamız uygun fiyat ve uzman çözüm garantisi kapsamında 7/24 hizmet sağlamaktadır. Keçiören’in tüm mahallelerinde sağladığımız bu hizmet ile Ankara lastikçi sektöründe lider konuma sahip firmamızdan yol yardım talebinde bulunabilir, çıkma lastik satışı ile yeni lastiklerinizi temin edebilirsiniz.

Mobil lastik yardım ile yolculuğunuzda meydana gelen lastik arızalarınızı en yakın lastikçi servisimizle onartabilir ve kısa sürede sürüşünüze devam edebilirsiniz. Yol yardım araçlarımız konumunuza ulaşarak lastik tamiri ve Keçiören lastik değişimi ile araç sorunlarınıza çözüm sunmaktadır.

Yolda kalma durumunuzda 20 yılı aşkın süredir sektörde hizmet sağlayan firmamızdan oto lastik tamiri desteği alabilir, hafta sonu dahil tüm saatlerde bizi arayabilirsiniz. Seyyar dükkan ile yerinde tamir, akü takviyesi, balans ayarı, arazi araçları, pikap, minibüs ve kamyon gibi tüm araçların lastik tamirini yapmaktayız.

Acil lastikçi ihtiyacınız da iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir Ankara Keçiören lastik tamiri talebinde bulunabilirsiniz.

Call Now Button
Open chat