Mamak Kayaş lastikçi ihtiyacınızda işletmemiz en süratli şekilde sizlerin yanındadır. Araç lastiğinizin arızalanması durumunda yolda kaldığınızda firmamız seyyar lastik tamiri ekibini sizlere yönlendiriyor ve yerinde onarım ile zamandan tasarruf etmenize olanak sağlıyor.

Ankara Mamak ilçesi Kayaş bölgesinde arızalanan araçlarınızın oto kurtarma çalışması için bizlerle iletişime geçebilir, aracınızı güvenle dilediğiniz bölgeye ulaştırabilirsiniz. Çekici hizmeti kapsamında tüm çalışmalarımız firmamız güvencesi ve kaskosu altında gerçekleştirilmektedir. Bu doğrultuda sizlere daima daha iyi bir hizmet sunabilmek için tüm çalışmalarımızı 7 gün 24 saat olmak üzere kesintisiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Kayaş lastik tamiri için bizler bulunduğunuz konuma en seri şekilde intikal ediyor ve yerinde tamir hizmeti ile sizlerin güvenli bir şekilde sürüş deneyimi yaşaması için çabalıyoruz. Yedek lastiğiniz var ise lastik değişimi ve montajını yapıyor, lastiğiniz yok ise bizlerin tedarik ettiği yedek lastikler ile lastik değişim işlemini gerçekleştiriyoruz.

Kayaş Oto Lastik Yardım

Firmamız da ayrıca ikinci el lastik satışı ve çıkma lastik satışı da mevcuttur. Yaz ve kış aylarında düzenli olarak yenileyebileceğiniz lastikleri çok daha makul fiyatlara temin edebilirsiniz. Tüm araçların lastik onarımı gerçekleştiren firmamız kapsamında, motosiklet lastik tamiri, iş makinesi lastik tamiri, oto lastik değişimi, traktör lastik tamiri, çekici ve oto kurtarma hizmetleri de bulunmaktadır.

20 yılı aşkın bir süredir Ankara Mamak bölgesinde lastikçi olarak sağladığımız istihdam ile sizleri asla yolda bırakmıyor, ihtiyacınız olan her anda donanımlı ekipmanlarımız ile yanınızda oluyoruz. Uzman çalışma disiplinine sahip ekip arkadaşlarımız ile en hızlı servis ve kaliteli çalışma prensibinde yola çıktığımız günden beri Ankara da liderlik konumuna ulaşmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Kayaş acil lastik yardım için bizimle iletişime geçebilir, lastik değişim ve tamiri konusunda firmamızdan destek alabilirisiniz. Yerinde mobil lastik tamiri hizmeti ile sizlere en seri çözümleri sunarak yolunuza güvenle devam edebilmenizi sağlıyoruz.

Tüm kara taşıtlarının lastik değişimi, lastik tamiri, akü takviyesi, balans ayarı ve oto kurtarma servisi ile sizlere yol yardım istihdamı sağlamaktayız.

Call Now Button
Open chat