Mamak lastik, çekici, oto kurtarma ve çıkma lastik satışı ile firmamız 21 yıldır sektörde istihdam sağlamaktadır. Ankara Mamak ilçesinde meydana gelen araç lastik arızalarınız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız lastik değişimi ve tamiri konusunda onlarca müşteriye hizmet sağlamış ve sağlamaya devam etmektedir. Sizlere kesintisiz bir hizmet anlayışı yaratabilmek adına çalışmalarımızı 7/ 24 olmak üzere ara vermeden sürdürmekteyiz.

Acil lastik yol yardım servisimiz arızalanan araç bölgenize en hızlı şekilde ulaşarak lastik arızalarını gidermektedir. Otopark, ev ve iş yeri önü dâhil tüm sürüş alanlarında meydana gelen araç problemlerinde firmamızdan destek alabilirisiniz.

Hizmetlerimiz kapsamında en yakın lastikçi servisimiz sizlere ulaşacak ve zamandan tasarruf sağlayarak yerinde onarım sağlayacaktır. Ayrıca firmamızdan dilerseniz çıkma lastik satışı ve ikinci el lastik satışı tedarikinde bulunabilirsiniz. Tüm araç lastiklerimiz gerekli kontrollerden geçmiş ve dişli, temiz sağlam şekilde sizlere sunulmaktadır.

Mobil Lastik Tamiri Mamak

Yolda kalan müşterilerimiz içinde oto kurtarma ve çekici hizmetimiz bulunmaktadır. Mamak çekici hizmeti için bizimle iletişime geçebilir konum bilginizi göndererek çekici araçlarımızın bölgenize gelmesini ve aracınızı güvenle dilediğiniz yere çekmesini sağlayabilirsiniz.

Zaman ve mekân tanımaksızın tüm koşullarda lastik tamir ve değişimini gerçekleştiriyor mağduriyet yaşamamanız için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kaliteli işçilik ekonomik çözümler için şirketimiz mobil lastik servisi ile sizlerin yanındadır.

Mamak lastik tamircisi arayışınızda firmamız ile karşılaşarak tüm çalışma ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Özel donanımlı servislerimiz dakikalar içinde sizlerin olduğu konuma ulaşarak yerinde tamir ve değişim işlemini yapacaktır.

Profesyonel kadromuz ve kusursuz lastik tamiri hizmeti ile en güvenilir ve kaliteli lastikçiyi bizlerle deneyimleyebilirsiniz. Oto lastik sektöründe faaliyet gösteren firmamız, size en yakın konumdaki seyyar lastikçi servisi sizlere yönlendirecektir.

Balans ayarı, lastik değişimi, lastik tamiri, kamyon lastiği tamiri, iş makinesi lastik tamiri, çekici ve oto kurtarma, traktör ve oto lastiği tamiri konusunda işletmemizden profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Call Now Button
Open chat