Firmamız Ankara Mamak’ta araç lastiği tamiri ve değişimi başta olmak üzere, çekici hizmeti, ikinci el lastik satışı ve oto kurtarma hizmetleri ile sizlerin yanındadır. Yol seyrini daha keyifli bir hale getirmek için araç lastiklerinizin donanımsal ve gerekli bakımının yapılması gerekir.

Sürüş esnasında meydana gelen lastik arızalarınız için hızlı ve güvenilir bir servise mi ihtiyacınız var? Bizler sizleri asla yolda bırakmıyor ve ihtiyacınız olduğu her an bulunduğunuz konuma intikal ederek lastik sorunlarınızı gideriyoruz.

20 yılı aşkın süredir sektörde çalışmalarını profesyonel şekilde sürdüren firmamız onlarca mutlu müşteriye sahip ve Ankara’da liderlik konumuna yükselmiştir. Yol seyrinde gerçekleşen araç arızalarına en hızlı ve kaliteli şekilde çözüm üretebilen, donanımlı ekipman ve uzman kadrosu ile sizlere daima kesintisiz bir hizmet sunan firmamız, 7 / 24 hizmet sağlamaktadır.

Lastik değişimi, lastik tamiri, İş makinesi lastik değişimi ve tamiri, motosiklet lastik tamiri, kamyon ve traktör lastik tamiri, ikinci el lastik satışı ve çekici hizmeti gibi oldukça geniş bir hizmet yelpazesine sahip olan firmamız bünyesinde barınan tüm çalışma arkadaşlarımız sektörde tecrübeli ve deneyimlidir.

Bu tecrübe ve deneyimler ile firmamız adından söz ettirirken hızlı ve güvenilir servis olmanın yanı sıra müşterilerine alternatif çözümler sunabilen takım ruhuyla çalışmalarını yürütmektedir.

Bizler için sizin güvenliğiniz, sürüş keyfiniz ve konforunuzu sağlayıcı çalışmalar önemli bir yer tutar. Bu doğrultuda makul fiyatlar ve hızlı çözümler geliştirebilmek adına ve bizlere günün her saati ve haftanın her günü ulaşabilmeniz için 7/24 çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz.

Ankara Mamak’ta araç arızlarınız için bizi arayabilir, minimum süre zarfında gerekli çalışmaların oluşmasını sağlayabilirsiniz. Yolculuklarınıza kaldığınız yerden devam edebilmek, iş makinelerinin ve çiftçilerin gerekli çalışmalarına ara vermeden devam edebilmesi için sizlere kesinti olmadan hizmet sunmaktayız.

Firmamızın iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilir tüm arıza ve hizmet kategorilerimiz hakkında geniş bilgiye sahip olabilirsiniz.

Call Now Button
Open chat