• Görev7 / 24 lastikçi servisi olarak gerçekleştirdiğimiz işlemler firmamızın kalitesi, güvencesi ve garantisi altında sizlere sunulmaktadır.

Acil yol yardım servisimiz, arızalanan araç lastiğinizin tamir ve değişimi için bulunduğunuz bölgeye en hızlı şekilde ulaşarak lastik arızalarınızı gidermektedir. Profesyonel ekibimiz en donanımlı şekilde sizlere eşlik ederek tüm araç lastik arızalarına çözüm sunmaktadır.

7 / 24 lastikçi servisi olarak gerçekleştirdiğimiz işlemler firmamızın kalitesi, güvencesi ve garantisi altında sizlere sunulmaktadır. İŞ Makinesinin birçok çeşidi bulunmaktadır. Kompaktörler, Mikro Yükleyiciler, Motorlu Greyderler, Arazi Kamyonları ve benzeri tüm iş makinelerinin lastik tamiri ve değişimi firmamız tarafından en hızlı şekilde gerçekleştirilmektedir.

Arızalanan lastiklerinizi bulunduğunuz lokasyonda tamir ederek yada değiştirerek, çalışmalarınıza kesinti yaşamadan devam edebilmenize olanak sağlıyoruz. Markası yada modeli fark etmeksizin her türlü iş makinesi lastik tamirini firmamız aracılığı ile onartabilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz sizlere en hızlı şekilde ulaşarak, anında lastik onarım sürecini başlatacak ve çözüm sağlayacaktır.

İş Makinesi acil yol yardım servisimizin sunduğu diğer hizmetler, sıfır lastik takma, ikinci el lastik takma, lastik değişimi, lastik kaplama, lastik tamiri, balans ayarı yapma, jant değişimi ve jant takma ile sizlere ihtiyacınız olan tüm lastik çözümlerini sunmaktadır.

Günün her saati, haftanın her günü sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Acil yol yardım servisimiz ile tüm lastik arızalarına çok kısa sürede donanımlı teçhizatlar ile müdahale ediyoruz. Lastik patlamalarında yolda kalan müşterilerimiz için daima gezici servislerimiz ile en süratli şekilde ulaşarak hava basma, sibop arızası, yarılmış lastik tamiri, stepne değişimi ve zincir takma gibi tüm işlemleri bulunduğunuz yerde gerçekleştiriyoruz.

Lastik yol yardım, iş makinesi lastik tamiri servisi olarak yüksek standartlara uyum sağlayarak oto lastik tamiri hizmeti sunmaktayız. Sizlere en yakın lastikçi ve nöbetçi lastikçi olmak için kesintisiz hizmet vererek, iş makinesi araçlarınızın lastik arızalarını gideriyoruz.

Firmamıza iletişim bilgilerimizden ulaşarak konum bilgilerinizi ve arızalanan lastiğiniz hakkında gerekli bilgiyi sunarak, acil lastik tamir hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Seyyar lastikçi hizmetimiz ile lastik arızalarınızı en kısa sürede onarmakta ve makul fiyatlandırmalarımız ile ekonomik çözümler sunmaktayız.

Call Now Button
Open chat