• GörevOtomobil lastik tamiri ve otomobil lastik değişimi ile sizler yolda kalmayın diye kesintisiz hizmet sağlıyoruz.

Ankara / Mamak ilçesinde yolculuğunuz sırasında arızalanan otomobil lastiğiniz için sizlere hızlı çözümler üretmekteyiz. Daima sizlerin yanında olmak için hizmetimizi 7 gün 24 saat boyunca sürdürüyor ve donanımlı ekiplerimiz ile araç lastik tamiri ve değişimi işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Oto lastik servisi olarak araçlarınızın lastik problemlerine en süratli şekilde ulaşmak için mobil araçlarla bulunduğunuz mevkiye gelerek lastik arızalarını gideriyoruz. 20 yılı aşkın süredir lastik tamiri ve değişimi alanında uzman olan firmamız ve ekip arkadaşlarımız ile tecrübelerimizi sizler için geliştiriyoruz.

Otomobil lastik tamiri ve otomobil lastik değişimi ile sizler yolda kalmayın diye kesintisiz hizmet sağlıyoruz. Ankara Mamak’ta bizlere ulaşmak için firma bilgilerimizi inceleyebilir, acil yol yardım hattımızı arayarak yardım çağrısı oluşturabilirsiniz.

En uygun fiyat garantisi ve hızlı, güvenilir servisi ile sizlere otomobil lastik değişimi ve tamiri alanında profesyonel çözüm sunan markamızdan memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz. En yakın lastikçi araçlarımız sizlere ulaşarak, hızlı bir şekilde sorunları çözer ve sizlerde yolculuğunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Yolculuğunuz esnasın da yaşanan lastik arızalarında bizlere ulaşarak destek talebinde bulunabilirsiniz. Mobil lastik ekibimiz sizlerin bulunduğu bölgenin konum bilgisine ulaşarak en hızlı şekilde intikal edecek ve lastiklerinizi onararak, oto lastik tamirini gerçekleştirecek ve güvenle yolunuza devam etmenizi sağlayacaktır. Arızalanan lastik sorunları için size destek sağlayan hizmetlerimiz oto yol yardım çerçevesinde şu şekildedir.


• Lastik Değişimi
• Lastik Tamiri
• Jant Değişimi
• Balans Ayarı

Marka ve modeli fark etmeksizin tüm araç lastik onarımın da 7 / 24 firmamızdan ve kesintisiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Oto lastik tamiri, oto lastik değişimi ve diğer tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Profesyonel hizmet, makul fiyat garantisi ve müşteri memnuniyeti firmamız güvencesi altında sizlere sunulmaktadır.

Call Now Button
Open chat